Zařizujeme Vaše stomatologické ordinace a kliniky již 20 let!
PROJEKT - FINANCOVÁNÍ - STAVBA - VYBAVENÍ PŘÍSTROJI - SERVIS

Novinky a akce

Ordinace | Realizace

933.jpg ORDINACE | REALIZACE / Nechte si od nás zhotovit nabídku na Vaši novou ordinaci, nabízíme řešení na míru, přesně podle Vašich představ. Vypracování projektu pr ... Více ...

Castellini | Itálie

884.jpg CASTELLINI | ITÁLIE / Stomatologické soupravy CASTELLINI patří tradičně k tomu nejlepšímu, co si do Vaší ordinace můžete pořídit. Praxí ověřená životnost ... Více ...

STOMADENT | ČESKO

885.jpg STOMADENT | ČESKO / Nejprodávanější zubní soupravy Stomadent, navazují na tradici a kvalitu značky Chirana a Chiradent, tyto stomatologické soupravy jsou konstruov ... Více ...

. > Stomatologie > | Financování a splátky

Leasing a Úvěr - Ekorent s.r.o.

845.jpg

Naše benefity:

 • Přístroj za Vás zaplatíme, vyřídíme administrativu.
 • Doba trvání 1 až 5 let.
 • Akontace od 0% a první splátka až po dodání přístrojů.

Přehled služeb pro zákazníky:

 1. Poskytujeme leasingy i úvěry.
 2. Pro soukromé lékaře financujeme přístroje, nábytek, automobily, spotřební materiál i stavební rekonstrukce ordinací. Současně zajišťujeme i jejich výhodné komplexní pojištění.
 3. Na trhu působíme již 20 let a dlouhodobě se specializujeme na oblast soukromých lékařů.
 4. Díky této specializaci máme výhodu rozsáhlých zkušeností s provozem, hospodařením a potřebami soukromých lékařů, které dokážeme účelně využít při jednání s klienty a nabídnout jim produkt odpovídající jejich potřebám.
 5. Společnost je vlastněná fyzickými osobami, které v ní aktivně pracují. Jsme proto vůči klientům mnohem více flexibilní než bankovní instituce, neboť klient má možnost jednat přímo s majiteli firmy. Můžeme tak pružně reagovat na nejrůznější požadavky klientů a situace, které mohou nastat.
 6. Financování poskytujeme jak již fungujícím pracovištím, tak i nově vznikajícím. Zejména při financování nově vznikajících ordinací se ukazuje výhoda našich zkušeností oproti konkurenci a ochota jít do rizika financovat nové pracoviště a k tomu klientům připravit smlouvu s podmínkami, které maximálně vyhovují jejich potřebám.
 7. Současně minimalizujeme administrativu potřebnou k uzavření smlouvy a také požadavky na ručení ze strany našich klientů.
 8. Snažíme se klientům vyjít maximálně vstříc nejen na počátku, ale i během trvání smlouvy.
 9. Mimořádnou splátku (akontaci) umožňujeme již od 0%.
 10. Poskytujeme odklad počátku splácení až o 6 měsíců.
 11. V případě potřeby umíme klientovi poskytnout individuální splátkový kalendář s nerovnoměrnými splátkami.
 12. Na žádost klienta lze měnit splátkový kalendář i v průběhu smlouvy.
 13. Možné je i předčasné splacení úvěru bez sankcí.
 14. Klient neplatí žádné poplatky za uzavření smlouvy.
 15. Dodatky, kterými se případně převádí úvěr či leasing na jiný subjekt, či jiné dodatky provádíme bezplatně.
 16. V běžných obchodních případech nepožadujeme dodatečné jištění ze strany klienta. Jistí se pouze financovaným předmětem.
 17. Na rozdíl od jiných společností, v případě, že se klient dostane do prodlení se splátkami, snažíme se najít společné řešení a neúčtujeme ihned penále. 
 18. Informace o našich klientech zůstávají pouze v naší společnosti a nikomu jinému je neposkytujeme. Nejsme členy bankovního ani nebankovního registru dlužníků.
 19. Smlouvy uzavíráme s klienty po celém území ČR.