ORDINACE

Stomadent

Stomatologické soupravy přímo od výrobce za nejnižší ceny! Kliknutím na obrázek se vám zobrazí celá nabídka zvoleného produktu.

V tomto oboru jsme tady pro Vás už od roku 1996.
Za tuto dobu máme předáno u našich zákazníků více než 200 hotových ordinací a klinik. Každý náš klient má své originální požadavky, proto se snažíme vždy nabídnout vybavení přístroji, které Vám budou nejvíce vyhovovat, nejsme totiž závislí pouze na jenom výrobci přístrojů, vybíráme pouze to nejlepší a praxí roky prověřené.
Naše práce začíná projektem a končí předáním hotového díla. Zákazníkovi se vždy naplno věnujeme, ať chce po nás zařídit kliniku v Praze, nebo jenom dodat sterilizátor do ordinace na venkově.
Víme, že finační náročnost pořízení nové ordinace je v dnešní době složitá, proto se o Vás postaráme i po této stránce, zajistíme pro Vás finance za velmi výhodných podmínek.
Samozřejmostí je i zajištění kvalitního servisu po celou dobu životnosti námi dodané techniky, máme servisní techniky v Ústí nad Labem, Praze a Brně. Jestliže se pro nás rozhodnete, přivítáme Vás v našem showroomu, kde si vše za naší odborné asistence můžete v klidu vyzkoušet. Budeme se na Vás těšit.


                     
© Copyright 2019-2022  PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / Cookies & Zpracování osobních údajů / tvorba webu Martin Fedorjak