Soupravy
STOMADENT

Soupravy STOMADENT

Nejprodávanější zubní soupravy Stomadent, navazují na tradici a kvalitu značky Chirana a Chiradent, tyto stomatologické soupravy jsou konstruovány pro vysokou zátěž a životnost, díky povedenému designu a široké škále moderních barev čalounění, si jistě vyberete tu nejvhodnější variantu do Vaší ordinace. Stomatologické soupravy Stomadent jsou vyráběny zakázkovým způsobem, je mnoho variant barev, osazení nástroji, vybavení funkcemi, takže je možné, že právě ten Váš Stomadent je jediný originál na světě.

Stomatologické soupravy Stomadent, se vyznačují snadným a lehkým servisem a údržbou, ceny náhradních dílů, které máme ihned skladem, jsou cenově nejlevnější ze všech dodávaných zubních souprav v ČR. Každého zákazníka se osobně po pár měsících od instalace zeptáme, co by na své zubní soupravě vylepšil, tyto podměty jdou okamžitě ke konstruktérovi a v dalších evolucích Stomadentu se tyto Vaše nápady a postřehy určitě projeví. Takže se každý zákazník stává takovým malým specialistou - návrhářem. Za to jsme Vám velmi vděčni.

Nízké prodejní ceny garantujeme proto, že stomatologická souprava jde k zákazníkovi přímo z výrobní haly, bez obvyklého řetězce několika dealerů a přepočtu cizí měny. Třída Stomadent Hygienic Neo (od 240 000 kč) je speciálně navržena pro ordinace dentální hygieny, třída Stomadent Neo2 (od 350 000 kč), je zase prestižní designová záležitost pro stomatologa. Je samozřejmostí, že na tyto prestižní stomatologické soupravy Vám zajistíme výhodné splátky, dostupné pro každého.

Tyto stomatologické soupravy jsme již osobně předali více než 200 zákazníkům České republice, proto je možné Vám tuto zubní soupravu předvést ve Vašem okolí, od Chebu až do Hodonína. Ve fotogalerii máme pro představu fotky z některých našich předaných ordinací.

Cenový rozsah 200 000 Kč - 450 000 Kč dle konfigurace a typu. Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

PROBÍHAJÍCÍ AKČNÍ NABÍDKY

KOMPLETNÍ NABÍDKA SOUPRAV STOMADENT


                     
© Copyright 2019-2022  PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / Cookies & Zpracování osobních údajů / tvorba webu Martin Fedorjak