Prophylaxis Master
AIR-FLOW

Přístroj je nyní za akční cenu, pro více informací nás kontaktujte na info@paur.cz

Unikátní přístroj Prophylaxis Master od EMS vyvinutý v souladu s novým konceptem ošetření Guided Biofilm Therapy. Jde o kombinaci pískovacího přístroje a světelného ultrazvuku pro kompletní supragingivální a subgingivální odstraňování povlaku, pigmentací, zubního kámene a leštění zubů s technologiemi AIR-FLOW®, PERIO-FLOW® a Piezon® NO PAIN. Vylepšená efektivita, šetrnost, komfort pro pacienta i obsluhující personál, v souladu s nejnovějšími hygienickými standardy.
Přístroj má speciální zásobník na prášek AIR-FLOW® PLUS a speciální zásobník pro prášek AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA, oba s vyšší kapacitou. Nižší spotřeba prášku PLUS o 30% a prášku Classic NEW formula o 16%. Vyšší komfort pacienta i díky regulovatelnému ohřevu na obou stranách, t.j. u pískovač ale i u ultrazvuku. Jednoduchá regulace intenzity proplachování, prášku, ultrazvuku, ohřevu a také hlasitosti zvukové signalizace. Nyní i s novým bezdrátovým pedalem. Ultrazvuková část se proplachuje buď z vodovodního řádu nebo ze zásobníku s kapacitou až 800 ml. Pískovač je zásobován vodou z vodovodního řádu, v případe verze bez ultrazvuku (AIR-FLOW® One) může být pískovač zásobován i ze samostatného zásobníku o kapacite 800 ml. Samočistící funkce pro snadnou údržbu. K proplachu hadic a vnitřního okruhu se používá speciální dezinfekční roztok Bilpron.

Přístroj se dodává se supragingiválním práškem AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA 2x300g práškem AIR-FLOW® PLUS 12x 120g, AIR-FLOW® násadcem, PERIO-FLOW® násadcem, světelným Piezon® LED násadcem, 2 zásobníky na prášek, 3 ultrazvukovými koncovkami (A, P a PS), 40 tryskami PERIO-FLOW®

PAUR | AIR-FLOW Prophylaxis Master


                     
© Copyright 2019-2022  PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / Cookies & Zpracování osobních údajů / tvorba webu Martin Fedorjak