Carestream Dental
CS 3600 3D HD

PAUR

Carestream Dental CS 3600 3D HD

Plně otevřený systém .stl .ply .Dicom bez licenčních a udržovacích poplatků.
Aplikace CS Connect umožňuje zabezpečeně posílat data do laboratoře (GDPR ready).

Intraorální skener CS 3600 od Carestream Dental vám dává do rukou možnost chytřejšího skenování. Ať řešíte protetické, ortodontické nebo implantologické případy, CS 3600 se přizpůsobí vašim potřebám a udělá digitální otiskování neuvěřitelně rychlým a snadným.

Unikátní schopnost kontinuálního skenování CS 3600 vám umožní snadno získat všechna nezbytná data, která potřebujete pro vytvoření digitálního otisku, a to v rekordním čase. Systém inteligentního skenování (Inteligent Matching System) vám umožní rychle doplnit jakoukoli chybějící část skenované oblasti. Jednoduše přejdete v ústech kam potřebujete – není nutné se vracet na přesné místo nebo dodržovat určitý směr.

Žádná pevná vzdálenost
Sami si svolíte pro Vás nejlepší způsob skenování. Není nutné dodržovat přesnou vzdálenost, ale můžete se pohybovat kolem, nad, nebo dokonce přiložit skener na zub.

Inteligent matching system
Protože skenování nevyžaduje pevný protokol, můžete začít, skončit nebo znovu skenovat z jakéhokoli místa v ústech.

VLASTNOSTI, KTERÉ PŘIVEDOU VAŠE PACIENTY I VÁS K ÚSMĚVU

CS 3600 je k dostání se dvěma koncovkami. Standardní koncovka je ideální pro celkové skenování, zatímco koncovka s orientací do strany je navržena speciálně pro skenování obtížně přístupných oblastí, jako jsou bukální a okluzální pozice. Obě provedení jsou sterilizovatelné v autoklávu a lze je použít až 20krát.

CS 3600 vytváří velmi přesné full HD 3D barevné snímky s vylepšenou kvalitou a povrchovou texturou, které usnadní komunikaci mezi lékařem a pacientem a zajistí mnohem vyšší akceptaci léčebným plánů. 

Aplikace CS Institut umožňuje po registraci zasílat první naskenované práce týmu zkušených odborníků, kteří vám poradí s eventuálními chybami.


                     
© Copyright 2019-2022  PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / Cookies & Zpracování osobních údajů / tvorba webu Martin Fedorjak