Carestream Dental
CS 6200

PAUR

Carestream Dental CS 6200


Vysoce kvalitní digitální zobrazení nebylo ještě nikdy tak cenově dostupné
Digitální zobrazovací senzor RVG 5200 je cenově dostupnou a jednoduchou cestou k digitalizaci Vaší ordinace. Kombinuje prvky prvotřídní technologie Carestream Dental včetně reálného rozlišení 16 lp/mm s jednoduchým ovládáním a robusní konstrukcí do cenově dostupného výrobku.

Důmyslný, přitom jednoduchý
RVG 5200 urychluje a zjednodušuje snímkování. Pořízený snímek je na monitoru v několika vteřinách. Intuitivně ovládaný senzor je neustále připraven k použití bez ovladače. Jednoduše jej umístíte, exponujete a ihned prohlížíte hotový snímek.
Ke zjednodušení práce přispívá velký expoziční rozsah umožňující exponovat perfektní snímek na první pokus. Indikátor dávky upozorňuje na podexponovaný nebo přeexponovaný snímek. Parametry expozice lze snadno upravit. Uživatelsky definované nástroje pro úpravu obrazu umožňují naprogramovat výchozí nastavení buďto výběrem z nabídky nebo vlastní volbou. Slučitelnost s formátem TWAIN zaručuje snadné propojení s libovolným zobrazovacím SW a SW pro řízení ordinace.

PAUR

Soustřeďte se na svou práci , RVG 6200 udělá ostatní

Váš ideální pracovní postup
Představte si, že byste nikdy nečekali na svůj snímek. Kolik času ušetříte, jestliže Váš systém  je vždy připraven okamžitě dodat požadovaný snímek. S RVG 6200 nemusíte zakládat senzor ani otvírat snimkovací rozhraní - systém je připraven, kdykoliv ho potřebujete. Jednoduše vložte senzor do úst pacienta a exponujte. Snímek je ihned k dispozici. 

Kvalita snímku podle Vašich představ 
S RVG 6200 je ideální snímek na dosah pouze několik kliknutí myší. Tři anatomické režimy zvýraznění - endo, perio, dentin-sklovina spolu s dynamickým posuvníkem filtru ostrosti umožňují sledovat v reálném čase kontrast a jas upravovaného snímku. Snímek můžete doladit šesti úrovněmi ostrosti tak, aby přesně odpovídal Vašim požadavkům. Vaši práci může dále urychlit volba a uložení kombinace anatomického režimu a úrovně filtru ostrosti jako výchozího nastavení. 

Jednoduché a pohodlné polohování senzoru  
Senzor RVG 6200 má ergonomicky optimalizované připojení kabelu k zadní ploše s minimalizovaným objemem spojovacího bodu, které usnadňuje vložení a polohování senzoru v ústech pacienta. Navíc nově konstruovaný a odolnější kabel je o 20% tenčí než v předchozí řadě senzorů RVG. Tenčí a pružnější kabel zejména usnadňuje vyšetření skusu. Součástí dodávky je i sada polohovacích pomůcek. 

Velký rozsah expozice 
RVG 6200 nabízí široký rozsah expozic a vyjímečnou expoziční pružnost. Odpadá proto časově náročné dolaďování polohy senzoru a expozice. Navíc, indikátor dávky upozorňuje na možné podexponování nebo přeexponování snímku, takže můžete ihned reagovat změnou nastavení.

Intuitivní instalace a snadný přechod na nový režim práce
Připravili jsme pro Vás nejjednodušší instalaci a údržbu systému, kterou ocení zejména ti, kdož se k práci s digitálními technologiemi dostali poprvé, přecházejí z jiného digitálního systému nebo přecházejí z předchozí generace senzorů RVG. Instalaci toliko spustíte a necháte běžet. Nástroj postinstalační kontroly ověří, zda je senzor správně nainstalován a zda komunikuje se softwarem. Systém obsahuje diagnostické nástroje usnadňující odstraňování problémů a napomáhající Vašemu zdokonalení v ovládání digitální technologie.

Krása dokonalosti
Tahání kabelu, kousnutí do senzoru, pád na zem - naše testování odolnosti simuluje každodenní realitu stomatologické praxe. S RVG 6200 jste připraveni na všechny situace, které mohou ověřit limity odolnosti senzoru. Senzory RVG 6200 jsou testovány také na nepropustnost, takže je můžete bez obav ponořit do dezinfekčního roztoku, plášť senzoru odolává kousnutí i pádu, kabel vydrží 100 000 maximálních prohnutí, což odpovídá 10 letům intenzívního provozu a připojovací bod je zesílen tak, aby vydržel silný tah i kroucení.

Paur


                     
© Copyright 2019-2022  PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / Cookies & Zpracování osobních údajů / tvorba webu Martin Fedorjak