Carestream Dental
CS 7200

PAUR

Carestream Dental CS 7200

Digitální systém pro denní rutinu, jednoduchý stejně jako film
Kompaktní jednoduchá konstrukce, dokonale se hodící k rutinním intraorálním vyšetřením ve stomatologické ordinaci. CS 7200 je systém nepřímé digitalizace, která kombinuje výhody klasického filmu s přednostmi digitálního zobrazování. Pracovní postup zůstává stejný jako při použití filmu, ale snímek je okamžitě k dispozici, ve vysoké kvalitě a se všemi přednostmi digitální technologie.

Konstruován pro Vaše pracoviště - Vyvinut pro Váš rozpočet
Konstrukce systému CS 7200 je zaměřena na provoz u stomatologického křesla, výkonnost, nízké provozní náklady a spolehlivost. Jako digitální systém, nevyžaduje CS 7200 žádné následné manuální zpracování, odpadají náklady na filmy a chemikálie. Fólie jsou určeny k opakovanému použití (ve stovkách snímků) a náklady na výměnu fólie jsou cenově přijatelné.

Na kvalitě snímku jsme nešetřili
CS 7200 se dodává s fóliemi třech velikostí (0,1, 2), které spolu s reálným rozlišením 17 lp/mm zaručují pokrytí všech běžných intraorálních vyšetření. Snímky díky novému způsobu zpracování latentního obrazu a širokému expozičnímu rozsahu jsou ostré, s vyváženým kontrastem a nízkým šumem. Můžete si vybrat ze tří skenovacích režimů, podle toho, zda upřednostňujete rychlost nebo rozlišení. K dispozici jsou naprogramované filtry pro jednotlivé anatomické oblasti, které optimalizují zobrazení dané oblasti jediným kliknutím.

CS 7200 má intuitivní ovládání s minimálním rizikem chyb při provozu.
Uživatel se věnuje především pacientovi, technologie slouží k určení přesné diagnózy. Pružné fólie nemají žádné kabely, opatřeny ochrannými hygienickými návleky minimalizují riziko přenosu infekce. Jednoduše stisknete tlačítko rentgenu, vložíte fólii do skeneru a systém udělá zbytek. Snímek se zobrazí na monitoru vašeho počítače, zatímco záznam na fólii je automaticky smazán a fólie je připravena pro následující
vyšetření.

PAUR

Vysoká kvalita snímku s reálným rozlišením až 17 lp/mm

Zvládá všechny intraorální indikace, včetně periapikálních, skusu a pediatrických

Minimalizované prostorové nároky a tichý provoz předurčují CS 7200 k práci u křesla

Vykreslení jednotlivého snímku do 8 vteřin

Tenké a pružné fólie bez kabelů ulehčují snímkování a neobtěžují pacienta

Snímky se pořizují přímo v zobrazovacím softwaru, není třeba žádných kliknutí myši

Trvanlivé fólie se po každém skenování automaticky smažou

Součástí dodávky je zobrazovací software, společný všem modalitám Carestream Dental

Paur


                     
© Copyright 2019-2020 PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / tvorba webu Martin Fedorjak