Carestream Dental
CS 8100

PAUR

Carestream Dental CS 8100

Multifokální technologie se všemi vlastnostmi, které potřebujete
Seznamte se s CS 8100 – elegantním a jednoduchým panoramatickým RTG přístrojem, ideálním pro denní rutinní provoz. Spojením nejpokročilejších technologií v kompaktní konstrukci se Vám představuje systém, který nabízí vše, co potřebujete k pořízení krystalicky čistých snímků nejvyšší kvality.
Po provedení expozice (3.000 nezávislých snímků) se spustí proces rekonstrukce a vypočtení 49 nezávislých řezů. Z těch pak inteligentní software vybere ty nejostřejší a vykreslí na monitoru. Díky této nejmodernější technologii není nutné nastavovathlavu pacienta a odpadá tedy i většina chyb polohováním.

Technologie „Plug and Pan“
CS 8100 nabízí více než jen snímkovací kapacitu. Instalace a provoz systému jsou neuvěřitelně jednoduché. Jednostupňové připojení Ethernet přímo zapojí CS 8100 do sítě Vaší ordinace. Většinu servisních úkonů lze na přístroji provádět na dálku. Tím omezíte prostoje přístroje a snížíte náklady na údržbu.

Konstruován s ohledem na požadavky rutinního provozu
Vyšetření na CS 8100 je rychlé a jednoduché. Intuitivně řešené rozhraní, výkonný zobrazovací software, nastavené snímkovací programy, automatické nastavení radiologických parametrů a rozšířené pásmo ohniska jsou technickými prostředky, které minimalizují běžné chyby polohování hlavy a podporují přesné zobrazení dentálního oblouku.

Vynikající diagnostický nástroj pro Vaši ordinaci
CS 8100 pokrývá veškeré diagnostické potřeby denní rutinní praxe – standardní panoramatický snímek, segmentovaný snímek, TMJ, maxilární sinus. Dále, díky technologii 2D+ dokáže vytvářet pseudo 3D zobrazení, které oceníte při vyšetření bukální a lingvální oblasti a nabízí mnohočetné tomografické řezy. Navíc, anatomické programy zajišťují, že individuální orfologie čelisti pacienta bude vždy zachycena v pásmu ohniska.

Líbí se uživatelům i pacientům
CS 8100 dává ostré, detailně vykreslené, kontrastní snímky díky vysokofrekvenčnímu generátoru, dokonalému senzoru CMOS a pohonu bez vibrací. Snímek je okamžitě vykreslen na monitoru. Pacient ocení otevřený přístup a snadné polohování.

- Kompaktní, štíhlý přístroj, ideální do stísněných podmínek

- Univerzální zobrazovací programy pokryjí všechny potřeby denního provozu

- Jediným kliknutím aplikujete filtry optimalizující bez artefaktů kontrast a ostrost

- Pořízení snímku v 10 vteřinách, okamžité vykreslení na monitoru

- Pohodlné polohování pacienta "tváří v tvář"

- Přístup pro pacienty na vozíku

- Výkonný a uživatelsky příjemný zobrazovací software

Paur


                     
© Copyright 2019-2022  PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / Cookies & Zpracování osobních údajů / tvorba webu Martin Fedorjak