Carestream Dental
CS 8100 SC

PAUR

Carestream Dental CS 8100 SC

Nejmodernější multifokální OPG a cephalometrická technologie v kompaktním přístroji
Nový CS 8100 SC na platformě přístroje, který získal ocenění Red Dot Award, rozšiřuje možnosti diagnostického zobrazování o cephalometrii. V jediném kompaktním přístroji nabízí vysoce kvalitní panoramatický přístroj a cephalometrickou funkci.

Multifokální technologie se všemi vlastnostmi, které potřebujete.
Po provedení expozice (3.000 nezávislých snímků) se spustí proces rekonstrukce a vypočtení 49 nezávislých řezů. Z těch pak inteligentní software vybere ty nejostřejší a vykreslí na monitoru. Díky této nejmodernější technologii není nutné nastavovathlavu pacienta a odpadá tedy i většina chyb polohováním.

Snímky vysoké kvality
CS 8100 SC je vybaven vysokofrekvenčním generátorem, který v několika vteřinách dodá jasně vykreslený snímek. Předem nastavené ortodontické filtry optimalizují vzhled a dokonale odlišují měkké a tvrdé tkáně jediným kliknutím. Modul CS Adapt umožňuje další úpravu vzhledu snímku podle přání uživatele.

Automatické vykreslování
Software Carestream Dental Imaging (CDIS) rozpoznává anatomické body a je schopen je automaticky vykreslovat. Editor umožňuje uživateli nastavit vykreslování podle vlastních představ a potřeb a vytvářet vlastní šablony pro plánování léčby. Editor obsahuje nejrozšířenější analytické postupy (včetně McNamara, Ricketts, Steiner a Tweed).

Systém Dual Sensor

Dva senzory jsou lepší než jeden - proto CS 8100 SC je dodáván standardně s dvěma senzory (jedním pro panoramatické snímkování, druhým pro cephalometrii). 
Není nutné vyměňovat senzory při změně vyšetření, zkracuje se čas vyšetření a snižuje riziko poškození senzoru.

Krátký skenovací čas

CS 8100 SC nabízí jeden z nejrychlejších sekenovacích časů. Krátký expoziční čas snižuje dávku ozáření pacienta a také riziko rozostření snímku pohybem pacienta. K dispozici jsou dva skenovací režimy - s vysokým rozlišením určeným pro nejvyšší kvalitu obrazu a rychlý sken, který je více než dvakrát rychlejší a redukuje na minimum dávku ozáření.

Paur


                     
© Copyright 2019-2020 PAUR - ZDRAVOTNÍ TECHNIKA / tvorba webu Martin Fedorjak